Get Adobe Flash player

31.03.2012 - Baby Cup 2012

0. B kategorie
1. místo: Karasová Denisa, TJ Spartak Přerov - 16,35
2. místo: Sadílková Arleta, SK MG Břeclav - 16,00
3. místo: Máčalová Ema, SK MG Zlín - 15,70

0. A kategorie
1. místo: Šeděnková Sára, TJ Sokol Třebovice - 16,75
2. - 3. místo: Líbalová Marta, SK MG Břeclav - 16,70
2. - 3. místo: Kaňová Stanislava,SK MG Břeclav - 16,70
11. - 12. místo: Hanzlíková Lenka, TJ Spartak Přerov - 15,65

1. B kategorie
1. místo: Palková Julie, TJ Sokol Třebovice - 7,90
2. místo: Zelinková Agáta, SK MG Zlín - 7,75
3. místo: Kovářová Lenka, TJ Tesla Brno - 7,70
4. místo: Kabelíková Anastázie, TJ Spartak Přerov - 7,25
8. místo: Szárazová Ilona, TJ Spartak Přerov - 6,95

1. A kategorie
1. místo: Hrubá Marie, BCVČ Lesná - 16,75
2. místo: Kaňová Linda, SK MG Břeclav - 16,65
3. místo: Kytková Bára, SK MG Břeclav - 16,50
7. místo: Pospíšilová Anna, TJ Spartak Přerov - 15,60

 



14.4.219 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...
 

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

Celý článek...
 

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

Celý článek...
 

6.4.2019 - Přerovská stuha

kategorie Naděje mladší B
1. místo: HANKUS Sara, PTG Sokol Krakow - 15,45
2. místo: SELYSKA Alexandra, TJSK Prague - 14,60
3. místo: DEMIAN Nikoletta, SK PROVO Brno - 13,35
5. místo: MIKEŠKOVÁ Adéla, TJ Spartak Přerov - 12,20

Celý článek...