Get Adobe Flash player

BŘEZEN 2018:

04.03.2018 - Pohár. závod v komb.programu MG - VÝSLEDKY

11.03.2018 - 24. Baby Cup - VÝSLEDKY

17.03.2018 - Velikonoční perníček - VÝSLEDKY

24.03. - 25.03.2018 - Princess of Hearts - VÝSLEDKY

24.03.2018 - Zlínská kočka - VÝSLEDKY

31.03.2018 - XIX.  " AJUR CUP Velikonoční pomlázka " - VÝSLEDKY

DUBEN 2018:

08.04.2018 - O Líšeňskou gymnastku - VÝSLEDKY

14.04.2018 - O Vinohradský hrozen - VÝSLEDKY

15.04.2018 - Veselská stuha - VÝSLEDKY

21.04.2018 - Mantila Gym Cup - VÝSLEDKY

22.04.2018 - Jarní pohár - VÝSLEDKY

28.04.2018 - Přerovská stuha - VÝSLEDKY

29.04.2018 - Přerovská stužka - VÝSLEDKY

KVĚTEN 2018:

12.05.2018 - Májový pohár - VÝSLEDKY

13.05.2018 - MČR dorostenek - VÝSLEDKY

19.05.2018 - MČR kadetek mladších - VÝSLEDKY

20.05.2018 - MČR kadetek starších - VÝSLEDKY

ČERVEN 2018:

03.06.2018 - MČR v KPMG - VÝSLEDKY

19.06.2018 - 41 MIEDZ. TURNIEJ W GIM. ART.- WROCŁ. - VÝSLEDKY

ŘÍJEN 2018:

21.10.2018 - Kohoutovický Mantila Cup 2018 - VÝSLEDKY

27.10.2018 - Creative Caps Cup 2018 - VÝSLEDKY

LISTOPAD 2018:

04.11.2018 - Vinohradský pohár 2018 - VÝSLEDKY

17.11.2018 - Sametová stuha 2018 - VÝSLEDKY

24.11.2018 - Žďárská popelka 2018 - VÝSLEDKY

PROSINEC 2018:

02.12.2018 - Advent Cup 2018 - VÝSLEDEK

08. - 09.12.2018 - MČR v MG 2018 - K. Vary - VÝSLEDEK

 

2018 - kalendář akcí
 
leden
červenec
únor
srpen
září

 

 



19.11.2022 - MČR Společných skladeb - linie A
kategorie SS seniorky (2006 a starší)
1. místo: TJ Spartak Přerov - 24,050
2. místo: SK MG Mantila Brno - Fénix - 20,400
3. místo: TJ Bohemians Praha - 19,350

Celý článek...
 

17.11.2022 - Sametová stuha 2022

společné skladby

kategorie juniorky:
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky - 43,350
2. místo: SKP MG Brno - 42,100
3. místo: SK MG Chodov Praha - 37,750
4. místo: TJ Spartak Přerov - 34,650

Celý článek...
 

13.11.2022 - MANTILA Gym Cup
Společné skladby

kategorie seniorky
1. místo: SK MANTILA - 37,50
2. místo: TJ Bohemians Praha - 36,20
3. místo: SSK Vítkovice - 34,20
4. místo: TJ Spartak Přerov - 23,05

Celý článek...
 

12.11.2022 - Žďárská Popelka

kategorie naděje starší (2010 a mladší)
1. místo: SK TRASKO Vyškov, CZE, Bartoňková Karolína, Chartova Neli, Hlobilová Aneta, Střelcová Lilien, Holubová Kateřina - 41,700
2. místo: TJ SOKOL Bratislava 1. Vinohrady, SVK, Pishchulina Emillia, Ivanová Veronika, Mikloši Sophia Izabella, Vinczeová Lenna, Lalková Michaela, Hyatt Liliana - 35,150
3. místo: ŠK ŠOG Nitra, SVK, Skačanová Sophia, Grimshaw Ema, Homíková Dominika, Šošková Paula, Babčaníková Sofia - 32,850
8. místo: TJ Spartak Přerov, CZE, 6 gymnastek - 24,800

 

12.11.2022 - RYCON CUP

Společné skladby linie A
kategorie juniorky (2007 - 2009)
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky - 46,15
2. místo: SK MG Máj České Budějovice - 44,15
3. místo: TJ SK Prague - 42,15
7. místo: TJ Spartak Přerov - 34,85

kategorie seniorky (2006 a starší)
1. místo: TJ Spartak Přerov - 39,55
2. místo: TJ Bohemians Praha - 38,71

 

6.11.2022 - Creative Caps Cup

kategorie naděje nejmladší A (2013 a mladší)
1. místo: CZE, SK MG Veselí nad Moravou - folklor, Bilová Edita, Hlaváčová Aneta, Míšková Karolína, Knotková Apolena, Martinková Rozálie, Sedlářová Marika - 37,250
2. místo: SVK, Juventa Bratislava 2014/15, Šustrová Zara, Kucianová Adela, Zezuláková Tamara, Michaličková Lujza, Rajčan Ellie, ŠK JUVENTA Bratislava - 31,600
3. místo: CZE, SK MG Veselí nad Moravou - latina, Tomečková Alžběta, Valná Ema, Hulíková Viktorie, Juráková Eliška, Horká Sofie, Frolková Markéta - 31,000
4. místo: CZE, TJ Spartak Přerov-28,700

Celý článek...
 

5.11.2022 - Obastní přebor Severomoravské oblasti ve společných skladbách a skladbách dvojic a trojic

kategorie naděje nejmladší (2013 a mladší)
1. místo: TJ Spartak Přerov - 25,500

kategorie naděje mladší (2012 a mladší)
1. místo: TJ Spartak Přerov - 21,950

Celý článek...
 

28.10.2022 - O pohár Královny Elišky

kategorie SS naděje starší
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky - 40,65
2. místo: SK TRASKO Vyškov - 39,40
3. místo: TJ SK Prague - 35,40
6. místo: TJ Spartak Přerov - 21,85

Celý článek...
 

22.10. 2022 - TRASKO Cup 2022

kategorie SS naděje nejmladší A (2013 a mladší)
1. místo: SK MG Veselí nad MOravou (folkor), CZE, Bilová Edita, HLaváčová Aneta, Sedlářová Marika, Míšková Karolína, Knotková Apolena, Martinková Rozálie - 33,650
2. místo: TJ Rapid Bratislava 2014, SVK - 33,500
3. místo: ŠK JEENTA Bratislava, SVK, Michaličková Lujza, Kucianová Adela, Zezuláková Tamara, Šustrová Zara, Rajčan Ellie, Fesinets Veronika - 28,850
8. místo: TJ Spartak Přerov 6 gymnastek - 19,150

Celý článek...