Get Adobe Flash player

ÚNOR 2011: 

2011 - kalendář akcí
 
leden
červenec
srpen
září

19.02.2011 - Třebovický čertík - VÝSLEDKY

BŘEZEN 2011:

26.03.2011 - Veselská panenka 2011 - VÝSLEDKY

DUBEN 2011:

02.04.2011 - O pohár města Písku 2011 - VÝSLEDKY

02.04.2011 - Bruntálské jaro 2011 - VÝSLEDKY

03.04.2011 - 17. Baby Cup 2011 - VÝSLEDKY

09.04.2011 - RG Proactive Cup (Milevsko) - VÝSLEDKY

09.04.2011 - Baver cup 2011 - VÝSLEDKY

16.04.2011 - Přerovská stuha 2011 - VÝSLEDKY

17.04.2011 - Přerovská stužka 2011 - VÝSLEDKY

22.04.2011 - Oblastní přebor v moderní gymnastice - VÝSLEDKY

23.04.2011 - AJUR Cup "Velikonoční pomlázka" - VÝSLEDKY

30.04.2011 - Oblastní přebor Vítkovice - VÝSLEDKY

KVĚTEN 2011:

07.05.2011 - Zlínský střevíček - VÝSLEDKY

07.05. - 08.05. 2011 - MČR kadetky mladší, starší a dorostenky - VÝSLEDKY

14.05.2011 - O pohár města Ostravy 2011 - VÝSLEDKY

22.05.2011 - Oblastní Přebor - VÝSLEDKY

28.05.2011 - 12. ročník VUK keramika pohár - VÝSLEDKY

28.05.2011 - Veselská stuha 2011 - VÝSLEDKY

ČERVEN 2011:

04.06.2011 - Táborský pohár - VÝSLEDKY

05.06.2011 - Pohár MDD Bratislava - VÝSLEDKY

05.06.2011 - MČR v KP - Praha - VÝSLEDKY

ŘÍJEN 2011:

01.10.2011 - 19. Int. Schőnbrunnpokal - Wien - VÝSLEDKY

15.10.2011 - Roztančené nářadí - Milevsko - VÝSLEDKY

22.10.2011 - Veselský pohár 2011 - VÝSLEDKY

23.10.2011 - Plzeňský soudek - VÝSLEDKY

28.10.2011 - Oblastní přebor ve společných skladbách, Přerov - VÝSLEDKY

29.10.2011 - Creative Caps Cup Přerov - VÝSLEDKY

LISTOPAD 2011:

06.11.2011 - Trasko Cup - VÝSLEDKY

12.11.2011 - Třebíčský podzim - VÝSLEDKY

17.11.2011 - Sametová stuha - VÝSLEDKY

20.11.2011 - Kohoutovický pohár - VÝSLEDKY

27.11.2011 - MČR ve společných skladbách - VÝSLEDKY

PROSINEC 2011:

03.12.2011 - Mikulášský pohár - VÝSLEDKY

11.12.2011 - 21.Memoriál Hermy Jochovej Bratislava - VÝSLEDKY

 

 

 



11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...
 

4.5.2019 - Pohár města Ostravy

kategorie Naděje mladší B
1. místo: Wantoła Magdalena, SGA Bielsko-Biała, POL - 23,000
2. místo: Płoskonka Nela, SGA Bielsko-Biała, POL - 18,400
3. místo: Bojda Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 16,983
7. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,150

Celý článek...
 

14.4.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...