Get Adobe Flash player

ÚNOR 2011: 

2011 - kalendář akcí
 
leden
červenec
srpen
září

19.02.2011 - Třebovický čertík - VÝSLEDKY

BŘEZEN 2011:

26.03.2011 - Veselská panenka 2011 - VÝSLEDKY

DUBEN 2011:

02.04.2011 - O pohár města Písku 2011 - VÝSLEDKY

02.04.2011 - Bruntálské jaro 2011 - VÝSLEDKY

03.04.2011 - 17. Baby Cup 2011 - VÝSLEDKY

09.04.2011 - RG Proactive Cup (Milevsko) - VÝSLEDKY

09.04.2011 - Baver cup 2011 - VÝSLEDKY

16.04.2011 - Přerovská stuha 2011 - VÝSLEDKY

17.04.2011 - Přerovská stužka 2011 - VÝSLEDKY

22.04.2011 - Oblastní přebor v moderní gymnastice - VÝSLEDKY

23.04.2011 - AJUR Cup "Velikonoční pomlázka" - VÝSLEDKY

30.04.2011 - Oblastní přebor Vítkovice - VÝSLEDKY

KVĚTEN 2011:

07.05.2011 - Zlínský střevíček - VÝSLEDKY

07.05. - 08.05. 2011 - MČR kadetky mladší, starší a dorostenky - VÝSLEDKY

14.05.2011 - O pohár města Ostravy 2011 - VÝSLEDKY

22.05.2011 - Oblastní Přebor - VÝSLEDKY

28.05.2011 - 12. ročník VUK keramika pohár - VÝSLEDKY

28.05.2011 - Veselská stuha 2011 - VÝSLEDKY

ČERVEN 2011:

04.06.2011 - Táborský pohár - VÝSLEDKY

05.06.2011 - Pohár MDD Bratislava - VÝSLEDKY

05.06.2011 - MČR v KP - Praha - VÝSLEDKY

ŘÍJEN 2011:

01.10.2011 - 19. Int. Schőnbrunnpokal - Wien - VÝSLEDKY

15.10.2011 - Roztančené nářadí - Milevsko - VÝSLEDKY

22.10.2011 - Veselský pohár 2011 - VÝSLEDKY

23.10.2011 - Plzeňský soudek - VÝSLEDKY

28.10.2011 - Oblastní přebor ve společných skladbách, Přerov - VÝSLEDKY

29.10.2011 - Creative Caps Cup Přerov - VÝSLEDKY

LISTOPAD 2011:

06.11.2011 - Trasko Cup - VÝSLEDKY

12.11.2011 - Třebíčský podzim - VÝSLEDKY

17.11.2011 - Sametová stuha - VÝSLEDKY

20.11.2011 - Kohoutovický pohár - VÝSLEDKY

27.11.2011 - MČR ve společných skladbách - VÝSLEDKY

PROSINEC 2011:

03.12.2011 - Mikulášský pohár - VÝSLEDKY

11.12.2011 - 21.Memoriál Hermy Jochovej Bratislava - VÝSLEDKY

 

 

 



8.- 9.12.2018 - MČR v MG 2018 Karlovy Vary - skladby dvojic a trojic

kategorie seniorky
1. místo: SK TRASKO Vyškov, Suchomelová Dana, Urbancová Markéta, Pavlíková Michaela - 19,050
2. místo: TJ Spartak Přerov, Šlosarová Michaela, Vařáková Kateřina, Zbožínková Sára - 18,650
3. místo: TJ Sokol Hodkovičky, Kristýna Kleinová, Kateřina Minksová - 18,450

kategorie naděje starší
1. místo: TJ ZŠ Hostivař - 20,500
2. místo: SKP MG Brno - 17,000
3. místo: TJ SK Prague - 15,600
10. místo: TJ Spartak Přerov, Olívie DOČEKALOVÁ, Nela HASOŇOVÁ, Hana HORÁČKOVÁ, Denisa KARASOVÁ, Eliška ZBOŽÍNKOVÁ - 4,550

 

2.12.2018 - Advent Cup

kategorie seniorky:
1. místo: Vařáková + Šlosarová + Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 22,95
2. místo: Kleinová + Minksová, TJ Sokol Hodkovičky Praha - 22,55
3. místo: Vodičková + Tripská, TJ Sokol Hodkovičky Praha - 21,65

 

24.11.2018 - Žďárská popelka

dvojice,trojice
kategorie Seniorky 2002
1. místo: TJ Spartak Přerov - Vařáková, Ślosarová, Zbožínková -  22,550
2. místo: TJ Tesla Brno - Horáková, Pavlíková - 18,900
3. místo: TJ Sokol Hodkovičky II - Tripská, Vodičková - 15,900

Celý článek...
 

17.11.2018 - Sametová stuha

kategorie juniorky - dvojice a trojice
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky, Sofie Ocelíková, Tereza Zůnová, Tereza Čermáková - 20,650
2. místo: ŠK Juventa Bratislava, Tamara Obložínská, Timea Oravcová - 17,600
3. místo: SK MG Mantila Brno, Tereza Točíková, Eliška Rákosová Terzieva Charlotte - 14,900
6. místo: TJ Spartak Přerov, Stela Dočekalová, Anna Pospíšilová, Ema Poláková - 7,700

kategorie naděje starší
1. místo: SK MG Mantila Brno - 20,550
2. místo: SKP MG Brno - 20,200
3. místo: TJSK Prague - 17,850
5. místo: TJ Spartak Přerov - 11,200

Celý článek...