Get Adobe Flash player

ÚNOR 2012:

18.02.2012 -Třebovický čertík - VÝSLEDKY

BŘEZEN 2012:

03.03.2012 - Valentýnské srdíčko - VÝSLEDKY

10.03.2012 - PM CUP 2012 - VÝSLEDKY

24.03.2012 - Pohár dobré vůle - Goodwill cup - VÝSLEDKY

24.03.2012 - BŘECLAVSKÝ SNĚHULÁK  - VÝSLEDKY

31.03.2012 - Baby Cup - VÝSLEDKY

DUBEN 2012:

01.04.2012 - Veselská panenka - VÝSLEDKY

14.04.2012 - Vinohradský hrozen - VÝSLEDKY

14.4.2012 - O pohár města Vyškova - VÝSLEDKY

21.04.2012 - Velikonoční perníček - VÝSLEDKY

21.04.2012 - Pribinov pohár Nitra - VÝSLEDKY 

28.04.- 29. 04. 2012 - 6. Spring Friendly Club Competition - VÝSLEDKY

KVĚTEN 2012:

05.05.2012 - Přerovská stuha - VÝSLEDKY

06.05.2012 - Přerovská stužka - VÝSLEDKY

08.05.2012 - Oblastní přebor Vítkovice - VÝSLEDKY

12.05.2012 - O pohár města Ostravy - VÝSLEDKY

20.05.2012 - Kohoutovický pohár - VÝSLEDKY

19. - 20.05.2012 - MČR - VÝSLEDKY 

27.05.2012 - Oblastní přebor Ostrava - VÝSLEDKY

02.06.2012 - Táborský pohár - VÝSLEDKY

02.06.2012 - Veselská stuha - VÝSLEDKY

09. -10.06.2012 - MČR - VÝSLEDKY

ŘÍJEN 2012

20.10.2012 - O Veselský pohár 2012 - VÝSLEDKY

21.10.2012 - Třebíčský podzim - VÝSLEDKY 

26.10.2012 - OP společných skladeb a dvojic a trojic - VÝSLEDKY

27.10.2012 - Creative Caps Cup 2012 - VÝSLEDKY

LISTOPAD 2012

03.11.2012 - Trasco Cup 2012 - VÝSLEDKY

04.11.2012 - 22. roč. pohár.závodu ve spol. skladbách - VÝSLEDKY

17.11.2012 - Sametová stuha - VÝSLEDKY

24.11.2012 - MČR ve společných skladbách - VÝSLEDKY

PROSINEC 2012

01.12.2012 - Vánoční Líšeňský pohár - VÝSLEDKY

08.12.2012 - Mikulášský pohár - VÝSLEDKY

Bowling 2012 - VÝSLEDKY

2012 - kalendář akcí
 
leden
červenec
srpen
září
červen

 

 

 



8.- 9.12.2018 - MČR v MG 2018 Karlovy Vary - skladby dvojic a trojic

kategorie seniorky
1. místo: SK TRASKO Vyškov, Suchomelová Dana, Urbancová Markéta, Pavlíková Michaela - 19,050
2. místo: TJ Spartak Přerov, Šlosarová Michaela, Vařáková Kateřina, Zbožínková Sára - 18,650
3. místo: TJ Sokol Hodkovičky, Kristýna Kleinová, Kateřina Minksová - 18,450

kategorie naděje starší
1. místo: TJ ZŠ Hostivař - 20,500
2. místo: SKP MG Brno - 17,000
3. místo: TJ SK Prague - 15,600
10. místo: TJ Spartak Přerov, Olívie DOČEKALOVÁ, Nela HASOŇOVÁ, Hana HORÁČKOVÁ, Denisa KARASOVÁ, Eliška ZBOŽÍNKOVÁ - 4,550

 

2.12.2018 - Advent Cup

kategorie seniorky:
1. místo: Vařáková + Šlosarová + Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 22,95
2. místo: Kleinová + Minksová, TJ Sokol Hodkovičky Praha - 22,55
3. místo: Vodičková + Tripská, TJ Sokol Hodkovičky Praha - 21,65

 

24.11.2018 - Žďárská popelka

dvojice,trojice
kategorie Seniorky 2002
1. místo: TJ Spartak Přerov - Vařáková, Ślosarová, Zbožínková -  22,550
2. místo: TJ Tesla Brno - Horáková, Pavlíková - 18,900
3. místo: TJ Sokol Hodkovičky II - Tripská, Vodičková - 15,900

Celý článek...
 

17.11.2018 - Sametová stuha

kategorie juniorky - dvojice a trojice
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky, Sofie Ocelíková, Tereza Zůnová, Tereza Čermáková - 20,650
2. místo: ŠK Juventa Bratislava, Tamara Obložínská, Timea Oravcová - 17,600
3. místo: SK MG Mantila Brno, Tereza Točíková, Eliška Rákosová Terzieva Charlotte - 14,900
6. místo: TJ Spartak Přerov, Stela Dočekalová, Anna Pospíšilová, Ema Poláková - 7,700

kategorie naděje starší
1. místo: SK MG Mantila Brno - 20,550
2. místo: SKP MG Brno - 20,200
3. místo: TJSK Prague - 17,850
5. místo: TJ Spartak Přerov - 11,200

Celý článek...