Get Adobe Flash player

ÚNOR 2012:

18.02.2012 -Třebovický čertík - VÝSLEDKY

BŘEZEN 2012:

03.03.2012 - Valentýnské srdíčko - VÝSLEDKY

10.03.2012 - PM CUP 2012 - VÝSLEDKY

24.03.2012 - Pohár dobré vůle - Goodwill cup - VÝSLEDKY

24.03.2012 - BŘECLAVSKÝ SNĚHULÁK  - VÝSLEDKY

31.03.2012 - Baby Cup - VÝSLEDKY

DUBEN 2012:

01.04.2012 - Veselská panenka - VÝSLEDKY

14.04.2012 - Vinohradský hrozen - VÝSLEDKY

14.4.2012 - O pohár města Vyškova - VÝSLEDKY

21.04.2012 - Velikonoční perníček - VÝSLEDKY

21.04.2012 - Pribinov pohár Nitra - VÝSLEDKY 

28.04.- 29. 04. 2012 - 6. Spring Friendly Club Competition - VÝSLEDKY

KVĚTEN 2012:

05.05.2012 - Přerovská stuha - VÝSLEDKY

06.05.2012 - Přerovská stužka - VÝSLEDKY

08.05.2012 - Oblastní přebor Vítkovice - VÝSLEDKY

12.05.2012 - O pohár města Ostravy - VÝSLEDKY

20.05.2012 - Kohoutovický pohár - VÝSLEDKY

19. - 20.05.2012 - MČR - VÝSLEDKY 

27.05.2012 - Oblastní přebor Ostrava - VÝSLEDKY

02.06.2012 - Táborský pohár - VÝSLEDKY

02.06.2012 - Veselská stuha - VÝSLEDKY

09. -10.06.2012 - MČR - VÝSLEDKY

ŘÍJEN 2012

20.10.2012 - O Veselský pohár 2012 - VÝSLEDKY

21.10.2012 - Třebíčský podzim - VÝSLEDKY 

26.10.2012 - OP společných skladeb a dvojic a trojic - VÝSLEDKY

27.10.2012 - Creative Caps Cup 2012 - VÝSLEDKY

LISTOPAD 2012

03.11.2012 - Trasco Cup 2012 - VÝSLEDKY

04.11.2012 - 22. roč. pohár.závodu ve spol. skladbách - VÝSLEDKY

17.11.2012 - Sametová stuha - VÝSLEDKY

24.11.2012 - MČR ve společných skladbách - VÝSLEDKY

PROSINEC 2012

01.12.2012 - Vánoční Líšeňský pohár - VÝSLEDKY

08.12.2012 - Mikulášský pohár - VÝSLEDKY

Bowling 2012 - VÝSLEDKY

2012 - kalendář akcí
 
leden
červenec
srpen
září
červen

 

 

 



4.10.2020 - KOHOUTOVICKÝ MANTILA GYM CUP
kategorie naděje starší 2009
1. místo: Anna Kofroňová, LA PIROUETTE Jeseník - 22,00
2. místo: Šárka Trnková, RG ESPRIT - 20,90
3. místo: Zuzana Krejčová, RG ESPRIT - 17,70
4. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 17,00

kategorie kadetky mladší 2009, 2008
1. místo: Natali Berková, SK MG MANTILA Brno - 23,30
2. místo: Sofie Václavíčková, SK MG MANTILA Brno - 22,15
3. místo: Karin Králová, Proactive Milevsko - 20,45
14. místo: Olívie Dočekalová, TJ Spartak Přerov - 13,25

Celý článek...
 

4.10.2020 - Českomoravský pohár I. kolo

III. kategorie
1. místo: ASPV Brno - 23,850
2. místo: TJ Spartak Přerov - 21,750
3. místo: MG Lužánky Brno - 19,850

I. kategorie
1. místo: TJ Tesla Brno - 20,400
2. místo: MG Lužánky Brno - 19,400
3. místo: KMG Zlín Bella - 19,000
5. místo: TJ Spartak Přerov - 15,500

 

19.9.2020 - Oblastní přebor Severomoravská oblastní komise moderní gymnastiky

kategorie naděje nejmladší B (2012)
1. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 7,750
2. místo: Gruzsková Ellen, La Pirouette Jesenik - 6,800
3. místo: Němcová Elena, La Pirouette Jesenik - 5,000

kategorie naděje starší B (2009)
1. místo: Kofroňová Anna, La Pirouette Jeseník - 34,850
2. místo: Hýžová Emily, SK MG Havířov - 33,600
3. místo: Lhotská Kristýna, SK MG Havířov - 30,900
4. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 30,400

 

5.9.2020 - O pohár města Ostravy - 24. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

kategorie dorostenky
1. místo: Gierach Natalia, MKS Dąbrówka Poznań  - 23,550
2. místo: Kocová Kateřina, TJ Slavoj Plzeň - 22,750
3. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 21,550

kategorie kadetky starší
1. místo: Tomicová Rebecca, SKP MG Brno - 23,400
2. místo: Rydzewska Michalina, MKS Dąbrówka Poznanń Poland - 22,300
3. místo: Tenorová Tereza, SG MG MANTILA BRNO - 20,650
4. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 20,200
8. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 19,650

Celý článek...